![]() |
|
drevovsky - podanie na Moderatora - Wersja do druku +- GrandTruck - forum serwera (https://forum.grandtruck.pl) +-- Dział: Rekrutacje (https://forum.grandtruck.pl/forumdisplay.php?fid=22) +--- Dział: Rekrutacje Serwera (https://forum.grandtruck.pl/forumdisplay.php?fid=23) +---- Dział: Moderator (https://forum.grandtruck.pl/forumdisplay.php?fid=59) +---- Wątek: drevovsky - podanie na Moderatora (/showthread.php?tid=423) |
drevovsky - podanie na Moderatora - drevovsky - 06-23-2026 Imię:
Bartłomiej Wiek: 22 lata Doświadczenie w pracy administratora: Moje doświadczenie w pracy administratora sięga już przeszło kilka lat, zacząłem swoją przygodę w Administracji na kilku serwerach na platformie SAMP - z takich popularniejszych to Polski Ibiza Serwer, GrandTruck (nie pamiętam dokładnie w którym roku, ale była to edycja ProBatona). Następnie przeszedłem na platformę Multi Theft Auto gdzie pełniłem funkcję Supportera na serwerze SantoriRPG oraz funkcję Guardiana (ranga w stylu Vice Head Admina) na serwerze gtaDestiny. Dodatkowo pełniłem funkcję Moderatora / Administratora na przeróżnych serwerach Discord, a aktualnie jestem moderatorem serwera "Najlepsi Jacoba" - dwumilionowego YouTubera. Doświadczenia na naszym serwerze: Swoją przygodę na GrandTrucku rozpocząłem w 2016 roku, łącznie spędziłem ponad 3000 godzin na wszelkich edycjach serwera. Jeśli chodzi o serwer FiveM zdążyłem już poznać jak on działa, zapoznałem się z wszystkimi systemami na nim panujących. Dlaczego Ty: Uważam, że jestem odpowiednią osobą, żeby objąć stanowisko Moderatora głównie ze względu na moją historię związaną z serwerem i doświadczenie w takowej roli. Potrafię wnieść dużo nowych perspektyw od siebie, świetnie pracuje mi się w zespole. Nie potrzebuję rangi, żeby ułatwiać sobie rozgrywkę - chcę pomagać w utrzymaniu porządku i dobrej atmosfery na serwerze, rozwijać go razem z aktualną ekipą. Jestem obiektywny, nie działam pod wpływem emocji, konflikty rozwiązuje w sposób sprawiedliwy tak, by każda ze stron była zadowolona. Jako moderator chciałbym wspierać rozwój projektu, zależy mi na tym, aby serwer piął się w górę. Co chciałbyś/chciałabyś zmienić: Aktualnie jesteśmy w początkowej fazie rozwoju serwera, wszelkie swoje propozycje składam na Discordzie. Ile możesz poświęcić czasu na zajmowanie się serwerem?: Aktualnie jestem bardziej ograniczony czasowo, ze względu pracy na noc (maksymalnie do dwóch godzin dziennie) natomiast jestem w trakcie poszukiwania nowej pracy na innych warunkach, więc ten czas znacząco wzrośnie. Kilka zdań o sobie: Mam na imię Bartłomiej. Obecnie poszukuję nowej pracy i stale rozwijam swoje umiejętności. Interesuję się grafiką komputerową oraz sportem, które są moimi głównymi pasjami. W wolnym czasie zajmuję się wykonywaniem projektów graficznych, a także spędzam czas ze znajomymi podczas różnych wyjazdów i spotkań. Jestem osobą pomocną, komunikatywną i odpowiedzialną. Lubię współpracować z innymi oraz angażować się w działania, które przynoszą korzyść całej społeczności. Staram się zachowywać spokój w trudnych sytuacjach i zawsze podchodzę do innych z szacunkiem. Ilość score na serwerze: 13500 Ilość przegranych godzin na serwerze: 35 godzin UID Konta na serwerze: - |