Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[POLICJA] Rekrutacja [OTWARTA]
BureQ Offline
Użytkownik

*
Administratorzy Serwera
#1
05-26-2026, 07:22 AM
[Obrazek: 9kGWOG9.png]
REKRUTACJA DO POLICJI - GRANDTRUCK ZAMKNIĘTA 
Nie szukamy idealnych. Szukamy tych, którzy chcą coś znaczyć.
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Masz dość bycia tylko kolejnym graczem na serwerze?
Chcesz mieć wpływ na rozgrywkę, podejmować decyzje, uczestniczyć w akcjach i budować własną historię?
To właśnie teraz jest moment.
Policja GrandTruck otwiera swoje szeregi i daje szansę każdemu, kto chce wejść do świata profesjonalnej służby, współpracy i prawdziwych emocji.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

CO NA CIEBIE CZEKA?


Dynamiczne pościgi
 Realistyczna komunikacja radiowa
Profesjonalne procedury
 Szkolenia od podstaw
 System awansów i wyróżnień
Zgrany i aktywny zespół
Rozbudowany system raportów


━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
 KOGO SZUKAMY?

 Osób dojrzałych i odpowiedzialnych
Aktywnych i komunikatywnych
Gotowych do nauki i współpracy
Szanujących zasady i innych graczy
Chcących stworzyć coś większego niż zwykła frakcja

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

 WZÓR PODANIA


1. Nick IC:
2. Wiek OOC:
3. Ilość godzin na serwerze:
4. Krótko o sobie:
5. Dlaczego właśnie Policja?:
6. Co wniesiesz do jednostki?:
7. Czy byłeś wcześniej we frakcjach?:
8. Ile czasu możesz poświęcić tygodniowo?:
9. Czy akceptujesz regulamin jednostki?: TAK / NIE

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

 JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

 Złóż podanie na forum
 Poczekaj na weryfikację
Rozmowa rekrutacyjna
Okres próbny
Odbiór odznaki i pierwsza służba 
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
FORUM


 DISCORD POLICJI

Dołącz do Discord Policji GrandTruck
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
TWOJA ODZNAKA CZEKA.

Nie stój z boku. To Ty podejmujesz decyzje.
DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ 

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-23-2026, 02:22 PM przez BureQ.)


Skocz do:


Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Kontakt | GrandTruck - forum serwera | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS