![]() |
|
Rekrutacja na Dyrektora Służb Ratunkowych! - Wersja do druku +- GrandTruck - forum serwera (https://forum.grandtruck.pl) +-- Dział: Archiwum (https://forum.grandtruck.pl/forumdisplay.php?fid=44) +--- Dział: Archiwum (https://forum.grandtruck.pl/forumdisplay.php?fid=46) +--- Wątek: Rekrutacja na Dyrektora Służb Ratunkowych! (/showthread.php?tid=429) |
Rekrutacja na Dyrektora Służb Ratunkowych! - PowerSide - 06-25-2026 Z dniem dzisiejszym otwieramy rekrutację na Dyrektora Służb Ratunkowych!
Podania piszcie proszę w osobnych postach.
Nie ma zasady jak powinno wyglądać podanie. Może to być list motywacyjny, tradycyjne podanie lub co tylko wymyślicie!]
Napiszcie to tak żeby ludzie Was poznali!
Powodzenia!
Wątek Rekrutacja na Dyrektora Służb Ratunkowych! został przeniesiony do archiwum. - PowerSide - 06-25-2026 Temat został przeniesiony do archiwum. |