GrandTruck - forum serwera
Rekrutacja na Dyrektora Służb Ratunkowych! - Wersja do druku

+- GrandTruck - forum serwera (https://forum.grandtruck.pl)
+-- Dział: Archiwum (https://forum.grandtruck.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Dział: Archiwum (https://forum.grandtruck.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Wątek: Rekrutacja na Dyrektora Służb Ratunkowych! (/showthread.php?tid=429)



Rekrutacja na Dyrektora Służb Ratunkowych! - PowerSide - 06-25-2026

Z dniem dzisiejszym otwieramy rekrutację na Dyrektora Służb Ratunkowych!
Podania piszcie proszę w osobnych postach. 
Nie ma zasady jak powinno wyglądać podanie. Może to być list motywacyjny, tradycyjne podanie lub co tylko wymyślicie!]
Napiszcie to tak żeby ludzie Was poznali!
Powodzenia!





Wątek Rekrutacja na Dyrektora Służb Ratunkowych! został przeniesiony do archiwum. - PowerSide - 06-25-2026

Temat został przeniesiony do archiwum.