GrandTruck - forum serwera

Pełna wersja: Zgadujemy kto napisze następny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
nie

poweside?
yep

?
niet

rulez?
nie

?
tak

powerslajd?
nope

PowerSide?
ofc

?
tak

nemezis?
Si

Shaman?
yes

nemezis?